Uwielbiasz naukę w Centrum Językowo - Edukacyjnym M&M?

Dodając swoją opinię wspierasz rozwój naszego centrum edukacyjnego. To dzięki Tobie, drogi uczniu możemy dążyć do jak najlepszego sposobu przekazywania wiedzy. Opisz co najbardziej Ci się podoba, a co moglibyśmy ulepszyć. Dziękujemy!

Wasze Opinie

Ktoś kto we mnie uwierzył ❤️

Rated 5 out of 5
21 maja 2024

Dziś ostatni dzień egzaminu, jestem właśnie po ustnym angielskim. A było to tak, przyszedł sobie wrzesień klasa maturalna. Ledwo koniec z końcem wiązałam żeby ogarnąć angielski przez te wszystkie lata. A tu dzięki Pani Marcie która otoczyła mnie wiarą, niesamowitą pomocą i zrozumieniem udało się zakończyć w 8 miesięcy coś co mogę nazwać sukcesem i wielką pomocą. Z całego serca polecam zajęcia bo od samego 0 zrobiłyśmy wszystko ciężką pracą. Mimo trudności udało się. Bardzo dziękuję i jeszcze raz polecam zajęcia z Panią Martą ❤️

Klaudia

Moja przygoda

Rated 5 out of 5
20 maja 2023

Wszystko zaczęło się 5 lat temu w niewielkim mieszkaniu w łódzkim bloku, gdzie Pani Marta zdecydowała się przyjąć mnie jako swojego ucznia. Najpierw zajęcia były indywidualne, a później dołączony zostałem do grupy, którą dalej po latach miło wspominam. I tak z mówiąc szczerze – zupełnego zera Pani Marta była w stanie „wyciągnąć minie”; na na prawdę przyzwoity wynik – dostałem się do jednego z najlepszych liceów w Łodzi. Z czasem interes się rozrastał i tak po kilku etapach powstała ta szkoła, na której stronie mam możliwość napisania tej opini. Mimo zmiany miejsca nauczania z Łodzi na Bełchatów, dalej pozostałem uczniem Pani Marty. Pozostałem bo wiedziałem, że zostanę świetnie przygotowany do matury. Dziś, gdy już po wszystkim, stwierdzam, że miałem rację i było warto jeździć co tydzień ten kawałek. W końcu gdzie do egzaminu przygotowałbym się lepiej?

Adrian

Warto się tutaj uczyć

Rated 5 out of 5
6 marca 2023

Na angielski do Pani Marty chodziłam kilka lat temu, gdy przygotowywałam się do matury. Teraz po tym czasie bez angielskiego i przerwie w edukacji, gdy wróciłam na studia okazuje się ze sporo rzeczy pamiętam i potrafię zrobić (nawet gramatykę ;)). Jestem niezwykle wdzięczna, nauka języków obcych zawsze była moją słabą stroną, a udało mi się świetnie zdać maturę rozszerzoną. Do tego nie boje się już mówić po angielsku zarówno w pracy jak i studiach.

Martyna

Rewelacja

Rated 5 out of 5
16 stycznia 2022

Syn uczęszcza na korepetycje z matematyki mega zadowolony i widzimy ogromne postępy

Serdecznie Polecam

- Lidia

Najlepsza szkoła w mieście

Rated 5 out of 5
10 listopada 2021

Matematyka prowadzona na najwyższym poziomie, tak samo jak język angielski i chemia!

Serdecznie polecam

Agnieszka

Pomocna informacja

Rated 5 out of 5
10 listopada 2021

W krótkim czasie wielka ilość wiedzy. Pani Marta bardzo dobrze tłumaczy.

Mefju

Super szkoła

Rated 5 out of 5
10 listopada 2021

Szkoła bardzo dobrze naucza jestem zadowolona zrobiłam duże postępy od momentu gdy zaczęłam się uczyć z panią Martą

Alicja

Najlepsi lektorzy , najlepsza szkoła !!!

Rated 5 out of 5
9 listopada 2021

Dzięki uczęszczaniu na zajęcia z j . angielskiego do Pani Marty , matura zdana na 95%.

Miła i przyjazna atmosfera , wspaniali lektorzy.

Najlepsza szkoła w naszym mieście.

Polecam każdemu.

Ola

Świetne nauczanie języka angielskiego

Rated 5 out of 5
8 listopada 2021

Panią Martę miałem szansę poznać, kiedy prowadziła zajęcia języka angielskiego we wcześniejszej siedzibie centrum językowego w Łodzi. Perfekcyjne wsparcie merytoryczne i sposób organizacji zajęć.

Łukasz
5,0
Rated 5 out of 5
5 out of 5 stars (based on 9 reviews)
Excellent100%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%